Naše reklamní trička = 100% skladová dostupnost

Široké možnosti výběru, velikostí, provedení, barev a cen. reklamní textil můžete vybírat z několika značek, máte možnost opatřit jej potiskem nebo výšivkou. Je jen na vás, k jakému účelu jej hodláte využít.
Dříve měl reklamní textil nehezkou nálepku nekvalitního zboží, které se pořizovalo jen za účelem propagace firem, které jej dávali jako dárek svým klientům a zajišťovali si tak neplacenou reklamu. Ve většině případů však oblečení zůstalo zcela nevyužité nebo po pár nošeních skončilo v koši, protože materiál příliš kousal, nesál pot anebo při nošení vykazoval reklamní textil jiné nepříjemné vady. Dnes už je naštěstí tato doba pryč a oblečení tohoto typu našlo širokou škálu svého uplatnění a stává se oblíbeným a vyhledávaným produktem. Jednak jej i nadále využívají společnosti na svou propagaci, na straně druhé jej ale volí sami koncoví zákazníci, kteří si některé značky oblíbili pro svůj kvalitní materiál a leckdy neotřelý design.

Budete spokojeni

Nebojíme se proto již tvrdit, že i vy budete s reklamním textilem spokojeni a najdete v něm své zalíbení. A je jedno, jestli jste reklamní agentura, která potřebuje splnit klientovy požadavky, nebo jste firma, která se rozhodla pořídit jednotné pracovní oděvy. Všem vašim potřebám dokážeme vyjít vstříc. Navštivte naše stránky a vybírejte.